BREAKING NEWS

Plas keq! Krisje e thellë brenda PS së Shkodrës, zbardhen debatet e forta/ Ministrja e njohur shpërthen në ofendime ndaj anëtarëve socialistë: Jeni llumi i partisë. Nuk do ndodhë më…

Plas keq! Krisje e thellë brenda PS së Shkodrës, zbardhen debatet
x
BREAKING NEWS

“Fenomeni Gruevski” në Shqipëri, politikanë dhe qeveritarë në rrezik, pritet publikimi i përgjimeve, emaileve dhe komunikimeve të zyrtarëve të lartë me botën e krimit e biznesmenë

“Fenomeni Gruevski” në Shqipëri, politikanë dhe
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejtë do të arrestojë kokat e korrupsionit dhe pastrimit të parave në Shqipëri, SHBA nuk do lejojë Metën dhe Berishën të shkaktojnë kaos dhe dhunë

Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejtë do të arrestojë kokat e
x
BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët “dhunojnë” Vuçiçin, Brukseli fut në “listën e kuqe” Serbinë pas forcimit të bashkëpunimit me Vladimir Putinin

Ndërkombëtarët “dhunojnë” Vuçiçin,
x
BREAKING NEWS

Alarmohet Serbia, Beogradi është nën presionin më të madh nga Perëndimi që nga viti 1999, ja orët vendimtare të Vuçiçit, Kroacia paralajmëron se njohja e Kosovës është e afërt

Alarmohet Serbia, Beogradi është nën presionin më të
x
BREAKING NEWS

Godet Prokuroria e Tiranës/ Apartamente, dyqane e tokë, kërkohet sekustrimi i pasurive të personit që ka lidhje me grupe kriminale, i përfshirë në trafikun e kokainës në Gjermani

Godet Prokuroria e Tiranës/ Apartamente, dyqane e tokë, kërkohet
x
BREAKING NEWS

Thellohet goditja për presidentin Vladimir Putin/ Bilanci i thellë ekonomik i Rusisë është gjithnjë e më katastrofik

Thellohet goditja për presidentin Vladimir Putin/ Bilanci i thellë
x
BREAKING NEWS

Ish-ministri i Ekonomisë përfundon në SPAK. Zbardhen detajet

Ish-ministri i Ekonomisë përfundon në SPAK. Zbardhen detajet
x

Gossip

Mbetet pa fjalë! Këngëtarja e njohur shqiptare 'çmendë' edhe Mark Zuckerbergun! Ja mesazhi i gjigantit të rrjeteve sociale për yllin e muzikës (FOTO)

Mbetet pa fjalë! Këngëtarja e njohur shqiptare

Nuk ka fjalë për ta përshkruar bukurinë e Dua Lipës dhe këtë, e thotë edhe vetë Facebook.  Ajo ka marrë notën '10' nga Mark Zuckerberg i cili ka lënë një koment në postimin e këngëtares.

Mbetet pa fjalë! Këngëtarja e njohur shqiptare

"Ajo është një 10 dhe ka një veshje të mrekullueshme.”- thuhet në koment

Ylli i pop është kthyer në kryefjalën e të gjithëve këto ditë. Këngëatarja me famë botërore prej ditësh tashmë ndodhet në Atdhe.

Pas përfundimit të “Sunny Hill Festival” në Kosovë, Dua pritet të performojë në Shqipëri 26, 27 dhe 28 gusht. 

Mbetet pa fjalë! Këngëtarja e njohur shqiptare