BREAKING NEWS

"Karakatina e shembur pak kohë më parë në kryeqytet", Rama nxjerr pamjet, tjetër mesazh të fortë pas prishjes së Teatrit

"Karakatina e shembur pak kohë më parë në
x

Gossip

Mbeti pa punë nga pandemia, aktorja gjen mënyrën gjeniale për të fituar para

Mbeti pa punë nga pandemia, aktorja gjen mënyrën gjeniale

Lucy Fallon duket se nuk ka ndërmend të humbasë kohë kot. Që në momentin që mbeti pa punë nga anulimet e xhirimeve të filmave për shkak të pandemisë, ajo ka gjetur një tjetër mënyrë për të bërë para.

Aktorja 24-vjeçare e cila ka luajtur në “Coronation Street”, tashmë shet rrobat e saj online për të fituar para pasi nuk ka arritur të gjejë një punë tjetër.

Lucy ka zbrazur një pjesë të mirë të garderobës dhe duhet theksuar se njerëzit nuk kanë ngurruar të blejnë rrobat e saj të përdorura.

 

Më të lexuarat