BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Gossip

Mbretëresha Elizabeth telefonon vetëm 2 njerëz, do të surprizoheni kur ta zbuloni se kush janë

Mbretëresha Elizabeth telefonon vetëm 2 njerëz, do të

Mbretëresha Elizabeth II thuhet se telefonon vetëm dy njerëz dhe mund të mos jenë ata që të gjithë mendojnë.

“Me sa duket, mbretëresha ka dy njerëz me të cilët flet më shumë në telefon dhe ajo gjithashtu me sa duket ka një telefon celular i cili thuhet se është Samsung i mbushur me enkriptim anti-haker nga MI6, në mënyrë që askush të mos mund të hakojë telefonin e saj”, zbuloi komentuesi mbretëror Jonathan Sacerdoti ndërsa ishte në podcastin Royally US.

“Por dy personat që ajo telefonon më shumë thuhet se janë vajza e saj Princesha Anne dhe menaxheri i saj i garave John Warren”, tregoi ai.

Ndërkohë, Mbretëresha Elizabeth II thuhet se do të presë familjen mbretërore në Sandringham House për Krishtlindje, pavarësisht një viti të mundimshëm plot dramë, vdekje dhe frikë shëndetësore

“Mbretëresha u ka thënë të gjithëve se po ndihet shumë më mirë dhe mezi pret t’i mirëpresë ata për Krishtlindje,” tha një burim për “Daily Mail” të enjten.

Monarkja 95-vjeçare po i referohej një sërë shqetësimesh shëndetësore që ajo pati këtë vit dhe madje u shtrua për pak kohë në spital.

Ajo gjithashtu anuloi dy udhëtime këtë vit, duke përfshirë një vizitë në Irlandën e Veriut me kryeministrin Boris Johnson dhe një tjetër në Skoci për Konferencën e Klimës së OKB-së.