BREAKING NEWS

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19 në 24 orët e fundit

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19
x

Gossip

Mbretëresha jep vendimin e shumëpritur, ja çfarë humbi Princi Harry dhe Meghan pas largimit (Dokumenti)

Mbretëresha jep vendimin e shumëpritur, ja çfarë humbi

Buckingham Palace, në një deklaratë të fortë shprehet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur tashmë titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore.

Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu thanë se ata synojnë të paguajnë paratë për rinovimin e Frogmore Cottage, i cili do të mbetet shtëpia e tyre në Mbretërinë e Bashkuar.

Buckingham Palace ka konfirmuar se Harry, i cili më parë besohej se po negocionte për të siguruar një zgjidhje të mirë financiare, të hënën ka takime të mëtejshme në Mbretërinë e Bashkuar.

Kjo është përkundër dëshirës së tij për t'u rikthyer në Kanada për të qenë me Meghan dhe Archie tetë muajsh, të cilët nuk i ka parë pothuajse prej dy javësh. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Më të lexuarat