BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Gossip

‘Mburrej me ty’/ Ilir Vrenozi e nxjerr ‘blof’ dhe ka një lutje për Alketa Vejsiun: Ndihmo dajën tënd që endet rrugëve të Korçës pa ngrënë e pa pirë

‘Mburrej me ty’/ Ilir Vrenozi e nxjerr ‘blof’ dhe ka

Ilir Vrenozi, korçari mjaft i njohur tashmë për postimet që bënë në rrjetet sociale, ka postuar foton e një personi për të cilin pretendon se është daja i moderatores, Alketa Vejsiu.

Përmes një postimi në Facebook, Vrenozi i kërkon kësaj të fundit ta ndihmojëpasi nuk është mirë nga gjendja ekonomike.

“Alketa Vejsiu, e bera kete foto per te te kujtuar qe ke nje njeri te gjakut tend ne Korçe qe po vuan…te lutem me dore ne zemer. Une e kam patur dhe e kam mik prej vitesh, zoterine ne foto, dakort qe ai deshtoi ne jete, edhe eshte fillikat tani dhe i braktisur, foton e bera nga larg per te mos me pare ai, edhe per te mos u dukur kush eshte, por ti e di shume mire ke burre ne moshe te thyer krejt te braktisur , ke ne Korce… Te lutem Alketa kujtohu dhe kujdesu per te, te lutem perpara se te ndihmosh femijet e botes ti besh me shtepi neper spektakle e mire bèn, por ndihmo gjakun tend te lutem ndihmoje, po vuan jashte mase, mua me vjen keq po shume keq , pavaresisht se atij ja beri koka, e braktisen te gjithe para 20 vitesh, por tani duhet ndihmuar te lutem po flinte ne shkallet e lulishtes, ska as per te ngrene as per te pire, te lutem ndihmoje, te lutem… per ate Zot nuk me tha asnje njeri te te them , po une e dija , sepse ai mbureshe per ty kur te shikonim ne TVArberia , kjo eshte MBESA IME me thoshte gjithmone, per Zotin…ndiheshe krenare per ty, te lutem ndihmoje te lutem eshte shume shume keq, te lutem per ate Zot , kujtohu per te, se do ta shperbleje Zot , te lutem,”-shkruan ai.

Më të lexuarat