Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Me 5 femra të zhveshura në dhomë, ish-banori i "Big Brother" çmend rrjetin (Foto)

Postuar: 20/09/2018 - 18:48

 Damiano Agalliu është një nga personazhet e përfolur në media pas daljes nga “Big Brother 9”. Ai ju fut botës së muzikës dhe tashmë po konkurron këngëtarët që ndodhen në treg. Mirëpo një postim i fundit në rrjetet sociale ka tërhequr mjaft vëmendjen.

Damiano është shfaqur mes 5 femrave të zhveshura të cilat kanë mbuluar me armë pjesët intime. “Lufta e 3 botrore sapo nisi,”- shkruan Damiano krahas fotos. Por nuk dihet ende nëse bëhet fjalë për ndonjë projekt muzikor dhe vajzat janë pjesë e tij, apo për diçka tjetër.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/02/2019 - 23:38

Mbrëmjen e kaluar në “Brit Awards” nuk u komentua vetëm Dua Lipa për pamjen rrëzëllitëse, por edhe babai i saj Dukagjin Lipa.Ky i fundit shpeshherë është cilësuar nga fansat e këngëtares si një mashkull sh

Postuar: 21/02/2019 - 20:59

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

Postuar: 21/02/2019 - 18:17

Trashëgimtarja e Karl Lagerfeld, themeluesit të Chanel, i bënte sot atij homazhet nga faqja zyr

Postuar: 21/02/2019 - 17:06

Klea Huta dhe Elgit Doda ishin të ftuar mbasditen e djeshme në emisionin ‘Rudina’.

Postuar: 21/02/2019 - 16:51

Ai është një ndër reperët shqiptar që ka arritur të bëhet shumë shpejtë pjesë e tregut muzikore s

Postuar: 20/02/2019 - 20:19

Nga momenti i parë që bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë, Klea Huta dhe Elgit Doda u shndër

Postuar: 20/02/2019 - 15:45

Prej disa kohësh është përfolur se gazetari i njohur italian, Vittorio Sgarbi ka një vajzë me një