Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Më bëre me turp”, moderatorja e TCH e pyet troç fare, ish-deputetja e LSI surprizon me përgjigjen (VIDEO)

Postuar: 20/11/2019 - 20:40

E ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë”, ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka treguar disa detaje mbi jetën private Përtej jetës së saj në politikë, ndonëse shumë e rezervuar, e ngacmuar nga moderatorja se si shkon ajo me vjehrrën, Kejdi u përgjigj se nuk është nusja tipike, që rrin në shtëpi apo e merr mamanë e të fejuarit shpesh në telefon, por shkon shumë mirë me të, dhe të gjithë familjen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kejdi Mehmetaj: Me vjehrrën shkoj shumë mirë! #Ftesënë✋

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2019 - 15:53

Dikur ajo ishte një ndër këngëtaret më të dashura. Edhe pse në moshë të vogël, Adea Pula fitoi pëlqimin e publikut dhe kur u rrit u përfol shpeshherë në media se ajo do të rikthehej me projekte të reja.

Postuar: 14/12/2019 - 14:33

Kryeministrja e re e Finlandës, Sanna Marin, ka tërhequr vëmendjen në Samitin e BE-së.

Postuar: 14/12/2019 - 14:00

Lajmi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputetin Mar

Postuar: 14/12/2019 - 13:41

Në filmin ‘Falco’ të Bes Kallakut, bënin pjesë një kast e njohur aktorësh dhe persona

Postuar: 14/12/2019 - 13:10

Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor.

Postuar: 13/12/2019 - 23:54

Blogerja e njohur Lori Hoxha publikon shpesh momente me nipin e saj Londonin, të birin e Sarës.