BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

“Më bëri përshtypje”/ Donaldi flet për finalen e ‘Big Brother VIP’ dhe shpreh zhgënjimin e madh

“Më bëri përshtypje”/ Donaldi flet për finalen e

Banorëve mbrëmë iu bë një pyetje e drejtpërdrejtë, se me kë dëshironin që të ndanin finalen e madhe të “Big Brother VIP”. Pasi “Vëllai i Madh” u bëri të ditur se do jenë 4 finalistë, secili prej tyre tha emrin e banorit që do donin me vete deri në fund.

Pas përfundimit të spektaklit ky moment u komentua nga banorët, ku Donaldi u shpreh se “askush nuk e tha me dëshirë emrin tim”.

Biseda mes banorëve:

Egzona: Nuk ishte problemi pse janë të preferuar dhe u ngushtua rrethi e dola. Për atë as nuk po mërzitem

Beniada: Kjo ndoshta se po të kishte qenë i preferuar Iliri, do votonte Donaldin

Monika: Iliri po të ishte i preferuar do më votonte mua

Beniada: Po, por dy

Donaldi: Çfarë

Beniada: Tha Egzona edhe po mos të kishte pasur të preferuar, unë e Tani do dilnim në nominim. Ndërsa unë thashë se mos të kishin dalë të preferuar, ndoshta Iliri do kishte votuar një Donald dhe Egzonë. Ty nuk mund të nominonte dot dhe ka thënë Egzonë dhe Monikë.

Egzona: Iliri as herën e kaluar nuk e ka nominuar Monikën, më ka nominuar mua

Beniada: Se nuk do t’i japë rëndësi një personi

Donaldi: Prandaj më nominon dhe mua, se s’do të më japë rëndësi. Mua më bëri përshtypje se askush nuk do të jetë në finale me mua me dëshirë

Beniada: Donald të lutem

Donaldi: Po, askush nuk donte të ishte në finale me mua me dëshirë

Beniada: Ti e Iliri keni qenë gjithmonë të preferuarit e publikut

Donaldi: Ishte me dëshirë

Më të lexuarat