BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Gossip

Me bikini dhe forma perfekte, nëna sfidon hapur këngëtaren Rita Ora (FOTOT)

Me bikini dhe forma perfekte, nëna sfidon hapur këngëtaren Rita

Të gjithë e njohin Vera Orën, pasi ajo shpesh komenton në fotot e vajzës së saj Rita.

Vera është mjeke me profesion dhe kohët e fundit ka qenë në vijë të parë në luftën ndaj koronavirusit. Ndërsa aktualisht është duke shijuar pushimet, nga ku ka dëshmuar edhe njëherë se vitet për të janë thjesht një numër.

Vera është parë e veshur me rroba-banje të bardha, të cilat ia nxirrnin në pah format mbresëlënëse. Mjekja, 56 vjeçe, shfaqi fizikun e saj rinor në një palë bikini të bardha.

Ajo tregoi këmbët e gjata dhe ngjyrën që e mori në pushime. Në këto ritme, duket sikur Vera do të “rivalizojë” denjësisht edhe për disa vite të bijën.

Me bikini dhe forma perfekte, nëna sfidon hapur këngëtaren RitaMe bikini dhe forma perfekte, nëna sfidon hapur këngëtaren RitaMe bikini dhe forma perfekte, nëna sfidon hapur këngëtaren Rita