Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Me biznese, vilë superlukoze e pushime përrallore, Ermal Mamaqi tregon rrëfen sekretin për t’u bërë i pasur: Sërish më quajnë me FAT!

Postuar: 18/11/2019 - 14:37

Shumë mund të jenë skeptik, nëse mund të bëhesh i pasur me punë, kjo gjë ka ndodhur edhe me moderatorin e njohur Ermal Mamaqi. Ai ka rrëfyer sekretin se si një person mund të bëhet i pasur…vetëm duke punuar. 

Në rrjetin e tij social në Instagram, Mamaqi ka postuar një foto me syze e me kostum duke shkruar edhe se për shkak se punonte 16 orë në ditë kishte majftueshmëri financiare. 

“Të punoj 16 orë në ditë, 7 ditë në javë, 52 javë në vit dhe njerëzit sërish më quajnë ME FAT!,“-shkruan Ermali. 

Aktori i humorit ka bërë bujë disa muaj më parë pasi prezantoi vilën e tij në një prej zonave më të shtrenjta të Tiranës, duke i lënë të gjithë me gojë hapur për luksin që kishte zgjedhur. Gjithashtu ai njihet si pronar i disa bizneseve, më i famshmi ai i organizimit të eventeve. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 05/12/2019 - 22:53

Këngëtari i njohur, Sergio ishte i ftuar në një emision gjatë intervistës rrëfeu prapaskenat e klipit të tij të fundit “Alone”.Në klip shfaqen vajza bukuroshe që sigurisht bien shumë në sy dhe Sergio trego

Postuar: 05/12/2019 - 20:23

Ori Nebijaj dhe Isli Islami kanë vite që shfaqen çdo mëngjes në shoqërinë e njëri-tjetrit për të

Postuar: 05/12/2019 - 18:43

Sipas mediave zvicerane, sulmuesi i Liverpullit dhe i Zvicrës, Xherdan Shaqiri i ka mbjellë flo

Postuar: 05/12/2019 - 17:50

Pas arrestimit të Hermes Nikajt, i njohur si 'Zogu i Tiranës', emisioni i tij, në bashkëp

Postuar: 05/12/2019 - 16:40

Ditën e sotme u njoftua papritur se në emisionin “Hell’s Kitchen” do të ketë nd

Postuar: 05/12/2019 - 14:46

Këngëtari i njohur, Justin Timberlake i ka kërkuar falje bashkëshortes së tij, aktores Jessica Bi

Postuar: 05/12/2019 - 14:13

Ajo është një prej vajzat më të hijshme në ekranin shqiptar, por duket se bukurinë e ka të lindur