BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Gossip

Me biznese, vilë superlukoze e pushime përrallore, Ermal Mamaqi tregon rrëfen sekretin për t’u bërë i pasur: Sërish më quajnë me FAT!

Me biznese, vilë superlukoze e pushime përrallore, Ermal Mamaqi tregon

Shumë mund të jenë skeptik, nëse mund të bëhesh i pasur me punë, kjo gjë ka ndodhur edhe me moderatorin e njohur Ermal Mamaqi. Ai ka rrëfyer sekretin se si një person mund të bëhet i pasur…vetëm duke punuar. 

Në rrjetin e tij social në Instagram, Mamaqi ka postuar një foto me syze e me kostum duke shkruar edhe se për shkak se punonte 16 orë në ditë kishte majftueshmëri financiare. 

“Të punoj 16 orë në ditë, 7 ditë në javë, 52 javë në vit dhe njerëzit sërish më quajnë ME FAT!,“-shkruan Ermali. 

Aktori i humorit ka bërë bujë disa muaj më parë pasi prezantoi vilën e tij në një prej zonave më të shtrenjta të Tiranës, duke i lënë të gjithë me gojë hapur për luksin që kishte zgjedhur. Gjithashtu ai njihet si pronar i disa bizneseve, më i famshmi ai i organizimit të eventeve.