BREAKING NEWS

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në Suedi dhe Finlandë, ne do të përgjigjemi

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në
x
BREAKING NEWS

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat në administratë, ja kush përfiton! Zbulohen dhe sa do të jenë pagesat e kompensimit për efektivët e policisë që shërbejnë larg vendbanimit

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë kokën dhe të heshtë, do të turpërohet kur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë
x
BREAKING NEWS

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e dyta...”, Sali Berisha njofton lëvizjen e radhës për padinë ndaj Blinken-it

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me selinë e PD-së nëse gjykata i jep vulën Alibeajt

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me përgjigjen

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me
x
BREAKING NEWS

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në protestë!”, Arian Çani bën reagimin epik ndaj deklaratës së Luçiano Boçit: Uaaaa, o Ylli e di ç’do të thotë...

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në
x
BREAKING NEWS

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar
x

Gossip

Me cilën nga vajzat e showbizit ke flirtuar? Romeo Veshaj kthen përgjigjen epike

Me cilën nga vajzat e showbizit ke flirtuar? Romeo Veshaj kthen

Romeo Veshaj është pyetur në emisionin “Më lër të flas” se me cilën nga vajzat e showbizit ka flirtuar por ajo nuk i është përgjigjur. “Nuk ka ndodhur. Të gjithave që u kam shkruar më kanë shkruar.”– u përgjigj aktori nuk mos thënë emra. Sakaq, i pyetur se pse i dha fund lidhjes së fundit Romeo tha thjesht se ‘Nuk ngjita, mos më pyesni më’.

Duke qenë se jemi te flirtet ajo që ka tërhequr vëmendje së fundmi ka qenë Efi, ish-konkurrentja e Për’puthen me disa postime në rrjetet sociale për Romeon.  Pasi përmbylli aventurën e saj në emisionin e dashurisë, bukuroshja 26-vjeçare po shijon mbrëmjet me miqtë e saj, veçanërisht, me Mikelën, Erionin dhe Samiun, me të cilët ka miqësi shumë të mirë.

Së fundmi ata ishin në Prizren ku performuan treshja, Elgit, Donald dhe Romeo dhe ky i fundit duket të ketë marrë vëmendjen e madhe të Efit. Ajo e ka postuar në disa “story” aktorin , të cilin e ka komplimentuar për vallëzimin, jo një por disa herë. “Për Romeon e mora vesh kërcen bukur. Çfarë po thoja?”-shkruante ajo.

Kaq ka mjaftuar që në rrjetet sociale të përflitet se ata po flirtojnë. Vlen të theksohet se Efi është krahasuar gjithmonë me Bora Zemanin dhe ngjashmëria mes tyre është e madhe. Ndonëse Romeo ka deklaruar se ka shije të ndryshme nga Donaldi, ku i dihet, ndoshta Efi nuk kalon pa i bërë përshtypje.