BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Gossip

“Më dërgoi video erotike në 2 të natës”, reperi shqiptar tregon mesazhin e këngëtares së famshme: U shtanga (Tregon veprimin e menjëhershëm që bëri ajo)

“Më dërgoi video erotike në 2 të natës”,

Mbrëmja e së mërkurës në ekranin e madh të RTV ORA, nisi me reperin Blazer në emisionin Glamour Zone. Ndër të tjera ai promovoi këngën ‘1 Million’ si dhe foli për grupin OTR, pjesë e të cilit ka qenë prej vitesh. Por nuk munguan as historitë e cuditshme gjatë mbrëmjes, dhe këtë rast e përfshirë është edhe një këngëtare tepër e famshme.

Ester Bylyku: A ka ndodhur ndonjëherë të të dërgojë ndonjë kolege gabimisht, ndonjë foto erotike?

Blazer: (qesh). Ka ndodhur, dhe nuk ka qenë foto, por ka qenë video. Ndodhi gjatë periudhës së karantinës, ka qenë ora diku 2 e natës, dhe po rrija në telefon. Kur më vjen një mesazh, pak rëndësi ka emri, nuk do ta them. E hap mesazhin dhe ishte një video erotike. U shtanga dhe thash : ‘Nuk është e mundur’.  Dhe e pyeta: ‘Je e sigurt që këtë video e kishe për mua’? Nuk pata asnjë përgjigje, por fshiu mesazhin dhe mora një bllok. (qesh)