BREAKING NEWS

“Televizionet shqiptare paguhen nga rusët”, Ngjela jep alarmin dhe paralajmëron: SHBA e pranoi, nuk flasin me emra, por...

“Televizionet shqiptare paguhen nga rusët”, Ngjela jep alarmin
x
BREAKING NEWS

Rama tërhoqi vendimin për rritjen e çmimit të energjisë, ERE del me njoftimin e papritur

Rama tërhoqi vendimin për rritjen e çmimit të
x
BREAKING NEWS

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë pritet të ndodhë nesër

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje të reja nga biznesi i Vis Martinajt: Kishte lidhje me elementë të botës së krimit në të gjithë Shqipërinë, fitimet rriteshin për shkak të...

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën paralajmërimin e frikshëm: Jemi në “luftë” me Iranin ndërsa qeveria...

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i publikon fotot e Vis Martinajt

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i
x
BREAKING NEWS

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia
x
BREAKING NEWS

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat janë kriteret për tu bërë efektiv policie

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat
x

Gossip

“Më dole në ëndërr”/ Moderatorja e njohur shqiptare i habit të gjithë, tregon si ‘e parashikoi’ shtatzëninë e Einxhel Shkirës

“Më dole në ëndërr”/ Moderatorja e njohur

Prej kohësh përflitej se Einxhel Shkira dhe Dj Dagz do të bëheshin prindër për herë të parë. Mes thashethemeve, ishte Beatrix Ramosaj që shtoi dyshimet për një shtatzëni të mundshme, por nuk pati asnjë reagim publik. Vetëm një ditë më parë, Einxhel pranoi më në fund se është në pritje të ëmbël.

Einxhel dhe Dagz morën një sërë urimesh nga miqtë dhe fansat e tyre. Shumë personazhe të famshëm reaguan për lajmin, mes tyre dhe Roza Lati. Ajo është është shprehur përmes rrjeteve sociale se Einxhel, i ka dalë shtatzënë në ëndërr që më 29 qershor, pra gati dy muaj para lajmit.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

“Më ke dalë në ëndërr që me 29 Qershor…dhe ja ku jemi! Zoti ju bekoftë.”, ka shkruar Roza.

“Më dole në ëndërr”/ Moderatorja e njohur