BREAKING NEWS

Zbardhet projekti për bazën e Kuçovës, amerikanët zbarkojnë në Shqipëri dhe u tregojnë dhëmbët rusëve, brenda 2023 nisin fluturimet e para

Zbardhet projekti për bazën e Kuçovës, amerikanët
x

Gossip

Me doreza dhe kovë në kokë, vajza e aktores së famshme i lë të gjithë gojëhapur, tregon si bëhet s*ks në këtë kohë pandemie (Foto)

Me doreza dhe kovë në kokë, vajza e aktores së famshme i

Vajza e aktores së famshme Ornela Muti, është e njohur tashmë për postimet e saj nudiste dhe tejet provokuese në rrjete sociale.

Së fundmi Naike Rivelli i ka lënë të gjithë më "gojë hapur", pasi ka bërë atë që askush s'e priste. Me doreza dhe kova në kokë, ajo ka publikuar një foto ku duket bashkë me bashkëshortin në krevat, duke kryer marrëdhënie seksuale. Të paktën kështu duket.

 

Me doreza dhe kovë në kokë, vajza e aktores së famshme i