BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Gossip

Më e lumtur se kurrë, Jozefina Topalli publikon foton e rrallë

Më e lumtur se kurrë, Jozefina Topalli publikon foton e rrallë

Disa muaj më parë Jozefina Topalli u bë gjyshe për herë të parë pasi e bija, Megi solli në jetë në fëmijë. Ajo dhe partneri i saj Angjelin Serreqi, me të cilin bashkëjeton që prej kohësh, u bënë prindër të një djali.

Më e lumtur se kurrë, Jozefina Topalli publikon foton e rrallë

Familja Topalli është treguar e rezervuar për të publikuar portretin e të voglit të familjes, por së fundmi Jozefina nuk i ka rezistuar pa publikuar një foto me nipin në krah ku duket mjaft e lumtur dhe shkruan: Jeta.

Më e lumtur se kurrë, Jozefina Topalli publikon foton e rrallë

Jozefina duket se po e shijon së tepërmi ndjesinë e të qenurit gjyshe prandaj dhe kalon shumë kohë pranë tij.

Më e lumtur se kurrë, Jozefina Topalli publikon foton e rrallë

Më e lumtur se kurrë, Jozefina Topalli publikon foton e rrallë

Më të lexuarat