BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Gossip

“Më e mirë e ëma se e bija”/ Kanë një marrëdhënie për tu pasur zili, Majlinda Bregu dhe Kejda shkëlqejnë në rrugët e Francës (FOTO)

“Më e mirë e ëma se e bija”/ Kanë një

Majlinda Bregu dhe vajza e saj Kejda kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me njëra-tjetrën, ata shpeshherë e kanë thënë se janë shoqe shumë të ngushta me njëra-tjetrën.

Nënë e bijë janë edhe mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh shihen bashkë në udhëtimet që ata bëjnë bashkë.

Kejda ka publikuar së fundmi një foto nga pushimet e kësaj verë në Aix-en-Provence në Francë me të ëmën, por komentuesit shprehen se nuk po dallojnë kush është nëna e kush bija.

“Më e mirë e ëma se e bija”/ Kanë një

Të dyja duken mjaft bukur dhe 23-vjeçarja shpreh vlersimin për të ëmën me këtë post.

“Më e mirë e ëma se e bija”/ Kanë një

Falë marrdhënies së saj  të shkurtër me djalin e ish guvernatorit, Erik Fullanin, vajza e Majlinda Bregut u bë atë kohë një ndër emrat më të lakuar në mediat rozë.

“Më e mirë e ëma se e bija”/ Kanë një

Më të lexuarat