BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Gossip

Me flamurin 'Kuq e Zi' në krahë, Dua Lipa mesazh drejt shqiptarëve: Mezi pres me ju pa (VIDEO)

Me flamurin 'Kuq e Zi' në krahë, Dua Lipa mesazh drejt

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka publikuar disa foto me flamurin kombëtar kuq e zi. Ajo shkruan se ndihet shumë e lumtur që ndodhet në këtë 28 nën[tor në Tiranë, si qytetarja  më e re, pasi ditë e djeshme mori nënshtetësinë shqiptare.

Dua do të këndojë sonte në sheshin “Skënderbej”, në koncertin madhështor që  do të mbahet me rastin e 110 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

“110 VJET PAVARËSI! Shumë e lumtur që jam në Tiranë, Shqipëri, si qytetarja më e re për të performuar për ju të gjithë sonte. THE FINAL FUTURE NOSTALGIA SHOW, po pres me ju paa!!! !!!!”, shkruyan Dua Lipa krahas postimit në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)