BREAKING NEWS

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me COVID-19 u identifikuan në vendin tonë në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Gossip

“Më flet në darkë tek veshi”, Ardit Gjebrea i lë të gjithë pa fjalë me atë që tregon për bashkëshorten e tij

“Më flet në darkë tek veshi”, Ardit Gjebrea i lë

Në çdo puntatë të emisionit “E diela shqiptare” transmetohet rubrika “Ka një mesazh” për ty ku shfaqen histori të ndryshme që kanë në fokus njerëzit e zakonshëm.

Ditën e djeshme në emision ishin motër e vëlla, të cilët kishin 30 vite që nuk flisnin. Vendimin e rëndë e kishte marrë burri i motrës, i cili nuk ndërronte mendje nga kjo gjë. Arditi si gjithmonë u mundua të ndërmjetësonte të dyja palët.

 Ai u shpreh se vendimi i burrave është i pandryshueshëm por ndonjëherë duhet të reflektohet. “Unë marr vendime sigurisht, por janë gratë ato që na bëjnë të reflektojmë. Ne jemi burra, por mua kur më flet Anila në darkë te veshi, ndryshoj mendim dhe mbaj qëndrim tjetër”,-ka thënë moderatori i dashur për publikun.