BREAKING NEWS

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të akuzuarit e mëdhenj ja vetëm do shpronësohen, por do burgosen

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të
x

Gossip

Me flokët kaçurrela dhe vetullat e holla, nuk do ta besoni sesi dukej moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ përpara se të bëhej e famshme (FOTO)

Me flokët kaçurrela dhe vetullat e holla, nuk do ta besoni sesi

Personazhet publike janë gjithmonë në vëmendje të syrit detajist të ndjekësve të tyre. Jeta e tyre private tërheq gjithmonë vëmendjen dhe komentohet gjerësisht në rrjetet sociale.

Ndërsa kurioziteti sesi kanë qenë para se të bëheshin të famshëm është edhe më i madh. Sëfundmi janë publikuar disa foto të moderatores së ‘Top Channel’, Bieta Sulo, para se ajo të behej e famshme.

Bieta shfaqet me po të njëjtin shikim të ëmbël si sot, por pak më e mbushur. Me flokët kaçurrela dhe me vetullat e holla, Bieta i ka suprizuar ndjekësit me pamjen e saj.

Me flokët kaçurrela dhe vetullat e holla, nuk do ta besoni sesi

Me flokët kaçurrela dhe vetullat e holla, nuk do ta besoni sesi

Me flokët kaçurrela dhe vetullat e holla, nuk do ta besoni sesi

Më të lexuarat