BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

Me format perfekte dhe e veshur me bikini të kuqe, moderatorja e 'Top Channel’ ngre temperaturat: Më mirë në Shqipëri?

Me format perfekte dhe e veshur me bikini të kuqe, moderatorja e 'Top

Nevina Shtyllaka publikuar një video duke notuar në një pishinë në Vlorë. Me rroba banjo të kuqe, me trupin elegant dhe format perfekte, Nevina ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, teksa shihet duke notuar në ujin e kristaltë.

"Më mirë në Shqipëri"?, pyet ajo ndjekësit e saj.

Me format perfekte dhe e veshur me bikini të kuqe, moderatorja e 'Top

Më të lexuarat