BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Gossip

"Më hëngsh m*tin"/ Shfaqet duke i bërë fresk dhe duke i mbajtur çadrën aktorit të famshëm, Ermal Mamaqi i kthen ndjekësit përgjigjen më epike të mundshme (VIDEO)

"Më hëngsh m*tin"/ Shfaqet duke i bërë fresk dhe

Aktori dhe moderatori, Ermal Mamaqi me anë të një video të postuar në rrjetin social Instagram ka treguar se po punon për një tjetër film ku pjesë e tij do të jetë edhe aktori shqiptar me famë ndërkombëtare, Blerim Destani.

Në video, Ermali shfaqet duke i bërë fresk Blerim Destanit dhe madje i mban edhe çadrën.

Por një komentues nuk e ka pritur aspak mirë këtë video dhe ka lënë një koment jo fort të këndshëm.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

” O ma hangshi ???? me gjith çadër, a thu kush jeni, “vipa” po çfarë vipash ju jeni dhipa”, i shkruan ai.

"Më hëngsh m*tin"/ Shfaqet duke i bërë fresk dhe

Ermali nuk ka e ka kaluar pa vënë re këtë koment, por i ka kthyer një përgjigjë siç di vetëm aktori me humorin që e karakterizon.

“Nga Dubai je ti vlla”, i ka kthyer Ermali pas komentit, duke ju referuar skandalit që bëri namin, “Dubai porta potty”.

Më të lexuarat