BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

"Më hodhi dorën në qafë dhe më rrëzoi gjatë koncertit”, Ylli Baka rrëfen historinë e pazakontë

"Më hodhi dorën në qafë dhe më rrëzoi

 

Këngëtari Ylli Baka ka kujtuar një histori të çuditshme me fanse të çmendur.

Ai u shpreh se gjatë koncerteve ka raste që i kërkojnë foto dhe i ngjiten shumë, për të qenë sa më pranë tij.

“Kur bëj koncert vijnë dhe ngjiten aty me mua duke bërë foto. Bën një, bën dy, bën tre, bën katër e them çfarë po bën?! Një herë më hodhi dorën në qafë një dhe unë u rrëzova. I thashë a do ikësh, e më tha po çfarë ke se foto dua. Foto foto po u vrava unë i thash” tha Ylli Baka.

Më të lexuarat