BREAKING NEWS

La Stampa fut në sherr Italinë me Rusinë, kërcënohet gazetari nga zëdhënësi rus i mbrojtjes

La Stampa fut në sherr Italinë me Rusinë, kërcënohet
x

Gossip

“Më humbi lentja”', aktorja shqiptare lë nam në mes të emisionit (FOTO)

“Më humbi lentja”', aktorja shqiptare lë nam në

Aktorja shqiptare shumë e komentuar në showbiz për deklaratat e saj të bujshme, Ana Lika ishte e ftuar së fundmi në emisionin e Roza Latit "Bukë me vete". Pas udhëtimit me kamper, vajzat ndaluan në Sarandë për të bërë plazh.

Mirëpo vetëm pak pasi arritën, Ana bërtiti me të madhe duke thënë se i kishte humbur lentja e syve.

Aktorja nisi ta kërkonte duke shkaktuar të qeshura teksa mbulonte njërin sy me duar.

Më pas Roza vuri re se Ana e kishte lente në sy dhe e qetësoi aktoren.