BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Gossip

“Më i bukuri i familjes”/ Të gjithë flasin për Donaldin, Bora me fjalët më të ëmbla për 'kunatin' e saj

“Më i bukuri i familjes”/ Të gjithë flasin për

Vëllezërit Veshaj janë më të përfolurit e momentit, si pasojë janë kthyer edhe në kryefjalën e mediave rozë. Të gjithë flasin për Donaldin dhe Romeon, mirëpo sot është dita e Marios, i cili feston ditëlindjen. Edhe pse nuk është shumë i ekspozuar në publikë, për të nuk kanë munguar urimet e shumta.

Madje në një foto të publikuar nga Romeo, i cili ka shkruar: “Me sa fat jam që të kam  Edhe 100 vjeç @mario.veshaj Të dua më shumë!”, më shumë vëmendje ka tërhequr komenti i Borës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)

Kjo e fundit e ka konsideruar Marion më të bukurin e familjes.

“Edhe 100 me i bukuri familjes!”, ka shkruar moderatorja, duke marrë shumë ‘likes’.