BREAKING NEWS

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë reagimi i Evis Kushit

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës ish-kryebashkiaku

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)
x
BREAKING NEWS

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)
x
BREAKING NEWS

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën lëvizjen urgjente

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën
x
BREAKING NEWS

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja kush është Nikoll Sherrniku i arrestuar edhe më parë për vrasje

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja
x
BREAKING NEWS

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja kush emërohet zëvendësministëri i ri (Emri)

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja
x
BREAKING NEWS

Arrestohet personi 'kyç' në atentatin e bujshëm ndaj rivalit të Ervis Martinaj ku mbeti e vrarë banakierja në "Don Bosko" (emri)

Arrestohet personi 'kyç' në atentatin e bujshëm ndaj
x

Gossip

Me imazhin e tij po bëhet 'luftë' jashtë!/ “Jam daja. Do bëjmë atë që nuk është parë kurrë në Shqipëri", biznesmeni i fuqishëm i vendit tonë i bën surprizën gjigante Luizit dhe Kiarës. Ja çfarë e pret këngëtarin kur të dalë jashtë

Me imazhin e tij po bëhet 'luftë' jashtë!/ “Jam

Duke ditur popullaritetin e tij, si një fenomen i vitit 2023 në Shqipëri, me imazhin e Luizit jashtë po bëhet “luftë”. Dikush kërkon rrjetet sociale e shumë të tjerën e shfrytëzojnë për interesat e tyre, sidomos në kuadër të biznesit.

Së fundmi ka qenë biznesmeni Gjergj Luca që ka dalë në rrjetet sociale duke u prezantuar si daja i Luizit dhe duke premtuar një dasmë gjigante për të dhe Kiara Titon.

“Përshëndetje Kiara. Përshëndetja nga këtu, Pallati i Brigadave. Për Zotin dëgjo, se je edhe nga gjysma e zemrës time, nga Përmeti.

Ai zotëria jot dhe nipi im Luizi kur të dalë më datën 6 se nuk na dëgjon tani, ne, unë edhe ti do i bëjmë një suprizë.

Dasmën tuaj do ta bëjmë këtu në këtë vend dhe do të bëjmë dasmën më të bukur që ka ndodhur ndonjëherë në Shqipëri në Fish City, në qytetin e Dashurisë, në qytetin e shpresës, ëndrrave”, thotë Gjergj Luca në video.

@gjergj.luca Një videoreplikë për gazetarin Bledi Mane që na "sulmoi" patriotin tonë Luiz Ejlli. Jam i sigurt që pasi ta shohë videon edhe Bledi do bëhet një fans i zjarrtë i Luizit. #meLuizin #rozafa #gjergjLuca #fishCity #bigBrotherAlbania #madeinAlbania #luizEjlli #bledimane ? original sound - gjergj.luca

Por “daja” e fton Kiarën gjatë “fjalimit” të bëhet nuse një ditë pas daljes së Luizit nga Big Brother VIP.

Me imazhin e tij po bëhet 'luftë' jashtë!/ “Jam