BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Gossip

“Më janë çmendur, s’dinë më nga shkojnë”, Rudina Dembacaj zbulon ‘hallin’ e saj të madh dhe ka një lutje publike (FOTO)

“Më janë çmendur, s’dinë më nga

Aktorja Rudina Dembacaj di të jetë gjithmonë ën qendër të vëmendjes me momentet e shumta të jetës së saj private që ndan në rrjetet sociale.

Sëfundmi, Rudina ka treguar edhe një ndër ‘hallet’ e saj, që zakonisht e kanë gjithë vajzat.

Duke qenë se së fundi në trend janë vetullat e trasha, Rudina kërkon ndihmë që dikush të marrë përsipër “vetullat e saj pa drejtim”.

“Kush i merr përsipër vetullat e mia? Më janë çmendur, s’dinë më nga shkojnë“, shkruan ajo duke treguar edhe fotot.

“Më janë çmendur, s’dinë më nga

“Më janë çmendur, s’dinë më nga

Kujtojmë se Rudina Dembacaj në ditën e parë të vitit 2021 i dha fund beqarisë, duke u martuar me ish-deputetin Mark Frroku.

Më të lexuarat