BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

“Më jepi ilaçet..”, këngëtarja Eranda Libohova tregon për herë të parë tmerrin që përjetoi dhe vendimin e rëndësishëm që mori pas kësaj ngjarje

“Më jepi ilaçet..”, këngëtarja Eranda Libohova

Këngëtarja Eranda Libohova ka rrëfyer sëfundmi një ndër fobitë e saj më të mëdha. Ajo ka treguar se ka fobi aeroplanin dhe s’është diçka kalimtare, por e ka detyruar që prej 10 vitesh të mos udhëtojë me avion por të përdor vetëm makinën.

Ajo tregoi se ka frikë nga avioni dhe kjo kishte ardhur pas një eksperience udhëtimi për në SHBA. Këngëtarja rrëfeu se avioni është një tmerr për të pas asaj dite përdorte vetëm makinën.

“Ishte një udhëtim i gjatë dhe unë e dija që rreziku i avionit është kur ngrihet dhe kur ulet, por në momentin që ai u ngrit filloi të lëkundej shumë, kishte turbulenca.

Ishte një ndjesia shumë e keqe saqë mendova se do të binim. Të gjithë aty më jepnin alkool ose ndonjë medikament për t’u qetësuar që të paktën të më zinte gjumi sepse isha shumë në ankth deri në përfundimin e udhëtimit. Që nga ai rast unë nuk udhëtoj më me avion”, tha Eranda.

Më të lexuarat