BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Gossip

“Më ka ardhur një çarçaf për biografinë e Lulit”, shpërthen moderatorja e njohur dhe tregon çfarë i ka ndodhur: Rusët paguajnë miliona për spiunë dhe ju vazhdoni ta bëni këtë pa pagesë!

“Më ka ardhur një çarçaf për biografinë

Moderatorja Dajana Shabani në nisje të emisionit të saj mbrëmjen e djeshme shpërtheu ndaj të gjithëve atyre që e kritikojnë për personazhet që ajo zgjedh të ketë në krah në programet e saj, duke filluar që nga ‘Zogu i Tiranës’ vite më parë dhe trashmë ish-konkurrenten e ‘Përputhen +40’ Lulin.

“Më duhet të sqaroj diçka se e keni berë ketë gabim si me zogun si me Lulin, bëni një ngatërresë të madhe, se e more se nuk e more. Kolegët ndahen nga miqtë, miqtë e mi janë shume të lexuar dhe shumë besnik. Kjo ndahet nga puna, unë zgjedh t’i kujtoj këtij populli se të kalosh nga dhalla te vera është një gjë e madhe. Në fund jemi popull dhallë, verën e kemi mësuar më vonë. Kjo nuk do të thotë që me kolegë që më shikoni kam miqësi.

Kjo parantezë u bë pasi dje më ka ardhur një çarçaf për biografinë e Lulit. Mua nuk më intereson aspak se si sillen njerëzit nga të tjerët mua më intereson si sillen me mua. E dyta ajo që nuk kuptoj është si rusët paguajnë miliona për spiunë dhe ju vazhdoni t’a bëni këtë pa pagesë. Të spiunoni pa pagesë është shumë gjë e shëmtuar. Më vjen shumë keq që vazhdoni t’a bëni edhe në 2021.

Dhe për ta mbyllur unë do të bëj çfarë të dua,si të dua, kur të dua dhe sa herë të dua. Uroj të jem e qartë për këtë.”, u shpreh ajo.