Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Gossip

“Më ka marr malli me të pa”, Stresi publikon SMS-të që i dërgon e ëma dhe shfaqet i përlotur: Jeta fillon duke dashuruar atë! (MESAZHET)

“Më ka marr malli me të pa”, Stresi publikon SMS-të

Stresi ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me nënën e tij e madje i ka dedikuar asaj një këngë shumë emocionuese. Për shkak të koncerteve të shumta, Stresi është i detyruar të qëndrojë shpesh larg shtëpisë dhe e merr malli për prindërit.

Reperi ka publikuar së fundmi bisedën e tij me të ëmën të cilës i shkruan se e ka marr shumë malli dhe do kthehet në shtëpi në fund të muajit.

"A e din se jeta fillon duke u zgju e dashuru me ftyrën e nanës. Çdo dashuri lind e përfundon aty”, ka shkruar reperi pranë postimit që ka prekur zemrat e të gjithëve.

“Më ka marr malli me të pa”, Stresi publikon SMS-të

Më të lexuarat