BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Gossip

“Më ka mbetur si traumë”/ Befason partnerja e Shpat Kasapit, rrëfen për herë të parë problemet

“Më ka mbetur si traumë”/ Befason partnerja e Shpat

Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij Sejvije Jao, para pesë muajsh u bënë prindër për herë të parë.

Çifti sollën në jëtë një djalë, të cilin e quajnë Roel. Ndonëse nuk është bërë akoma një vit nga lindja e djalit fansat kanë nisur të menojnë për një fëmijë të dytë të Shpatit.

Sejvija është shumë aktive në rrjetin e saj Instagram, ku së fundmi ka realizuar një “intervistë virtuale” me ndjekësit e saj. Gjatë kësaj bisede njëri nga fansat e ka pyetur Jaon nëse dëshiron të ketë fëmijë të tjerë. Bahkëshortja e Shpat Kasapit është shprehur se për momentin nuk e ka një përgjigje, pasi shtatëzania e parë nuk ka qenë e lehtë për të.

“Kam pasur një shtatëzani me të gjitha kompikacionet e mundëshme dhe ende më ka mbetur si traumë e gjithë ajo periudhë. Nuk mund të të jap këtë përgjigje tani. Mundohem ta marr vetën fizikisht dhe psikologjikisht,”-është shprehur Sejvije Jao.

Ju kujtojmë që çifti i tha “Po” përgjithmonë njëri-tjetrit vitin që lamë pas, duke kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. E pyetur më herët nëse do të organizojnë një dasmë pas lindjes së djalit, bashkëshortja e Shpatit nuk e mohoi si mundësi.

“Me Shpatin në jetën time, dasmë kam çdo ditë. Nuk e kemi menduar ende, por që do e shohim”,- u përgjigj Selvija, duke e lënë të hapur mundësinë e një ceremonie të bukur martesore.

“Më ka mbetur si traumë”/ Befason partnerja e Shpat

Më të lexuarat