BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Gossip

“Më ka mbetur traumë”, partnerja e Shpat Kasapit zbulon për herë të parë problemet gjatë shtatzënisë

“Më ka mbetur traumë”, partnerja e Shpat Kasapit zbulon

Shpat Kasapi u bë baba për herë të parë në fillim të këtij viti. Partnerja e tij, Sejvije Jao solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Roel. Selvija, e cila ndan shumë momente me vogëlushin në rrjete sociale, ka zbuluar së fundmi problemet që ka pasur gjatë shtatzënisë.

Në një intervistë virtuale që ka zhvilluar me ndjekësit në Instagram, Selvije ka rrëfyer se shtatzënia nuk ka qenë e lehtë për të. Kjo deklaratë erdhi pasi njëri prej ndjekësve e ka pyetur atë nëse po mendojnë për të pasur një fëmijë të dytë.

“Kam pasur një shtatzëni me të gjitha komplikacionet e mundshme dhe ende më ka mbetur si traumë e gjithë ajo periudhë. Nuk mund të të jap këtë përgjigje tani. Mundohem ta marr vetën fizikisht dhe psikologjikisht,” është shprehur Jao.

 

Më të lexuarat