Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Më ka ngacmuar seksualisht një polic!”, shokon me deklaratën këngëtari i njohur shqiptar: Kam përfunduar 2 ditë me trauma

Postuar: 18/07/2019 - 20:13

Këngëtari i njohur nga Kosova, Enur Pakashtica, ka rrëfyer një eksperiencë vërtet të frikshme që i ka ndodhur jo shumë kohë më parë.

Në një status në rrjetin social Twitter ai shprehet se e ka ngacmuar seksualisht një polic, dhe nuk ka fjetur për dy netë të plota nga trauma që i shkaktoi.
 
Enuri më pas përmend edhe ngacmimet e shumta seksuale që u bëhen vajzave çdo ditë dhe askush nuk dënohet për to.
 
“Para një kohe më ka ngacmuar seksualisht një POLIC (mashkull) – [nuk po e paragjykoj orientimin e tij seksual] vetëm se s’kam mundur të flej nja 2 ditë nga trauma. Veç dua të them, tani paramendoni qikat që çdo ditë pasi dalin prej pragut të shtëpisë e kanë TË PAKTEN një: uo ta hangsha…”, ishin fjalët e tij.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk do të ndalet, ndaj kohët e fundit ka bërë me dije se po punon në Valbonë me filmin e tij të ri “I love Tropoja&rdqu

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati

Postuar: 23/08/2019 - 10:18

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj jeton prej kohësh në Amerikë së bashku me të shoqin Sam Nazarian

Postuar: 22/08/2019 - 19:11

Këngëtarët e muzikës popullore dhe asaj të rrymës tallava kanë sezonin e tyre gjatë muajve të ver