BREAKING NEWS

70-vjeçari Hidhet nga 40 m lartësi në Gjirokastër (EMRI)

x

Gossip

"Më ka ngacmuar seksualisht një polic!”, shokon me deklaratën këngëtari i njohur shqiptar: Kam përfunduar 2 ditë me trauma

Këngëtari i njohur nga Kosova, Enur Pakashtica, ka rrëfyer një eksperiencë vërtet të frikshme që i ka ndodhur jo shumë kohë më parë.

Në një status në rrjetin social Twitter ai shprehet se e ka ngacmuar seksualisht një polic, dhe nuk ka fjetur për dy netë të plota nga trauma që i shkaktoi.
 
Enuri më pas përmend edhe ngacmimet e shumta seksuale që u bëhen vajzave çdo ditë dhe askush nuk dënohet për to.
 
“Para një kohe më ka ngacmuar seksualisht një POLIC (mashkull) – [nuk po e paragjykoj orientimin e tij seksual] vetëm se s’kam mundur të flej nja 2 ditë nga trauma. Veç dua të them, tani paramendoni qikat që çdo ditë pasi dalin prej pragut të shtëpisë e kanë TË PAKTEN një: uo ta hangsha…”, ishin fjalët e tij.