BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x
BREAKING NEWS

Zarfi i "ëmbël” fundos zyrtaren e lartë, zbardhet dëshmia e Sekretares së Përgjithshme e Shëndetësisë

Zarfi i "ëmbël” fundos zyrtaren e lartë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, gazeta gjermane trondit me artikullin: Politikat e Kurtit, në përputhje me planet serbe për destabilizimin e rajonit

Tensionet në veri, gazeta gjermane trondit me artikullin: Politikat e
x
BREAKING NEWS

"Po flitet minutat e fundit"/ Eksperti Ervin Karamuço del me deklaratën 'bombë': Së shpejti do të arrestohet një ish-kryebashkiak

"Po flitet minutat e fundit"/ Eksperti Ervin Karamuço del me
x

Gossip

"Më kanë injoruar" Ledri Vula plas deklaratën e bujshme dhe nxjerr zbuluar kolegët: Në albumin e ri...

"Më kanë injoruar" Ledri Vula plas deklaratën e bujshme

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur të showbiz-it të estradës së Kosovës dhe jo vetëm.


Ledri organizoi  një mbrëmje me miqtë dhe kolegët e tij  ( 24 maj) për promovimin e albumit të ri, “1 G.O.A.T për ty”.  Në një intervistë për Top Channel në prapaskenën e festës ai ka treguar disa nga “sekretet” e këngëve të tij.

Pjesë nga intervista:

Gazetarja: Cila është kënga që e ke bo më me qejf? Që ti e ke përzemër?


Ledri Vula: Ato këngë që s’i kam pas me qejf, nuk i kam shti në album. Ato 14 këngë, tanat i kam bo me qejf, me shumë qejf i kam bo edhe bashkëpunimet

Gazetarja: Çfarë projektesh ke për verën? A ke bashkëpunime për verën?

Ledri Vula: Unë me kam me dalë me album verës. Kam që 10 sezone që jam në treg. 80 % kam bo muzikë për kolegë, është e vetmja herë që po bëj për veti. Më kanë thirrë në bashkëpunime, disa më kanë kuptu, disa më kanë injoru.