BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Gossip

“Më kanë prishur punë”/ Atdheu flet hapur dhe tregon çfarë e lidh me Bora Zemanin

“Më kanë prishur punë”/ Atdheu flet hapur dhe tregon

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina është përfshirë në trekëndëshin Bora-Donald-Beatrix, prej thashethemeve që janë nxitur nga vetë ai për një lidhje të mundshme midis tij dhe prezantueses.

Atdheu ka qenë disa herë provokues nëpër intervista në lidhje me moderatoren dhe gjithmonë ka çuar sinjale të dyshimta deri sa ishte vetë Bora e cila vendosi ‘pikat mbi i’ duke mohuar një lidhje mes tyre dhe Atdheu e hoqi më pas edhe nga Instagram-i dhe u bë disi më i qartë në lidhje me marrëdhënien e tij me Borën.

Një nga herët e fundit ai postoi një InstaStory me shkrimin: “Ti je si bora, e bukur, por e ftohtë.”

“Më kanë prishur punë”/ Atdheu flet hapur dhe tregon

Por sot pas mesnate, ai ka zhvilluar një pyetësor me ndjekësit e tij në Instagram dhe ka sqaruar se këto aludime po i prishin marrëdhënie me një vajzë tjetër e se nuk ka lidhje aspak me ‘personin tjetër’ që është Bora Zemani.

“Varet se si i marrin  njerëzit edhe portalet story-t e mia, unë tek intervista e fundit u tregova i sinqertë që më kanë prishur punë me një gocë dhe prap kur hedh story unë e lidhin me një person tjetër që s’ka lidhje fare.” ,- shkroi ai.

“Më kanë prishur punë”/ Atdheu flet hapur dhe tregon

Atdheu mesa duket pikërisht në këto momente kur rrjeti zien vendos të bëjë statuse, të cilat lëjojnë vend për interpretim.

Nuk është hera e parë që Atdheu lë mesazhe dyshuese kundrejt Borës, ai madje ka arritur deri aty sa ka përmendur se do dëshironte të kishte një vajzë e ta quante me emrin ‘Nala‘ , deklaratë, të cilën e ka dhënë Bora më herët.

A do vazhdojë të jetë kaq i qartë Atdheu, apo do presim prej tij ende mesazhe koduese?! Mbetet të shohim.

Më të lexuarat