BREAKING NEWS

Situatë e rënduar te “Shefqet Ndroqi”, qytetari nxjerr blof Ministrinë e Shëndetësisë: Paguaj 50 mijë lekë në ditë për t’i shërbyer babait, bleva respiratorin 1,500 euro (Pamjet)

Situatë e rënduar te “Shefqet Ndroqi”, qytetari nxjerr
x

Gossip

"Më kanë rënë në qafë! Bëjnë xhiro në Bllok, ndalojnë kot", Kejvina reagon ashpër ndaj policisë

"Më kanë rënë në qafë! Bëjnë xhiro

Kejvina Kthjella, velinë në një emision televiziv, dhe tashmë modele rezultoi se kishte kontakte të shumta, telefonata e mesazhe me Redjan Rrajën, personin që u arrestua nga policia si një nga autorët e dyshuar të atentatit, ku pavarësisht provave bindëse për prokurorinë, 34-vjeçari ka mohuar të ketë lidhje.

Modelja Kejvina Kthella ka shprehur dje mllefin që ndjen ndaj efektivëve të policisë. E ftuar në emisionin “E diell”, modelja u është përgjigjur pyetjeve provokuese të gazetarëve, ku njëra prej tyre ka qenë për policët.

Referuar përgjigjeve, modelja mesa duket i paska marrë inat efektivët blu pas arrestimit të të dashurit të saj Redjan Rrajës.

“Çfarë mendon kur shikon policët vërdallë?”- e pyet Ervin Kurti.

“Çfarë mendoj unë kur shikoj policët….pff mendoj që bëjnë shumë xhiro vërdallë në Bllok. Të ndalojnë kot…,”- tha Kthella.

“Të kanë rënë në qafë policët domethënë?”, e pyeti sërish Kurti.