BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

“Më kanë tradhtuar”/ Tea Trifoni befason me deklaratën, tregon sa kilogram peshon tani 

“Më kanë tradhtuar”/ Tea Trifoni befason me

Tea Trifoni është komentuar mjaft në mediat rozë, pasi u bë e njohur në emisionin “Përputhen”.

Ajo doli e “përputhur” nga programi me Andi Shehun, kur ndërkohë kishte nisur një histori dashurie me Beart Rexhepin, lidhje e cila nuk zgjati shumë.

Ndërsa, së fundmi, befasoi me deklaratën e saj teksa pranoi që është tradhtuar.

Gjatë një bashkëbisedimi virtual me ndjekësit në rrjetet sociale, Tea Trifoni u pyet: “Ke tradhtuar ndonjëherë, apo ke tradhtuar?”

Dhe ajo u përgjigj: “Më kanë tradhtuar”, duke mos zbuluar më shumë detaje.

Gjithashtu, 22-vjeçarja tregoi edhe peshën e saj pas vendosjes së balonit gastrik.

“Marshalla jam, 71 kg”– u shpreh Tea Trifoni, e cila pësoi ndryshim drastik në peshë.

“Më kanë tradhtuar”/ Tea Trifoni befason me“Më kanë tradhtuar”/ Tea Trifoni befason me

Më të lexuarat