BREAKING NEWS

“Sulme kibernetike në Shqipëri, Berisha plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Janë të përfshirë edhe grupe nga Rusia dhe Serbia, ja pse Rama ua fsheh informacionet qytetarëve

“Sulme kibernetike në Shqipëri, Berisha plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të organizohen primaret në PD

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të
x
BREAKING NEWS

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por unë të vras me gurë”, Lorenc Vangjeli: Nën maskat e policëve, portreti i çdo shqiptari mosmirënjohës

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por
x
BREAKING NEWS

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja
x
BREAKING NEWS

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”, Artan Hoxha ngre shqetësimin e madh për Shkodrën: Nuk është vetëm krimi!

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”,
x
BREAKING NEWS

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA përfundon në SPAK

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA
x

Gossip

Me kë e ka? Ilir Shaqiri del me mesazhin e koduar: Nuk po ëndërroj me sy hapur, dua thjesht t’i them gjërat siç janë! (FOTO)

Me kë e ka? Ilir Shaqiri del me mesazhin e koduar: Nuk po

Pas fitores së “Big Brother VIP”, balerini i njohur, Ilir Shaqiri është shpërngulur momentalisht në Shqipëri. Ai duket se është aktivizuar me televizionin, por njëherazi është bërë edhe shumë aktiv në rrjetet sociale.

Iliri ndan vazhdimisht foto dhe video, ku nuk mungojnë as “thumbat” online. Këtë herë, balerini ka postuar në Instagram një foto të tijën, krahas së cilës ka shkruar: “Nuk po ëndërroj me sy hapur, dua thjesht t’i them gjërat siç janë”.

Nuk dihet se për kë e ka këtë mesazh Iliri, por aludimet e fansave kanë qenë të shumta. Gjithçka mbetet për tu sqaruar nga vetë ai, ndoshta me një postim të dytë.

Me kë e ka? Ilir Shaqiri del me mesazhin e koduar: Nuk po