Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Me këmbët përpjetë, deputetja shqiptare që ‘çmendi’ Parlamentin prezanton burrin dhe i lë të gjithë pa fjalë (FOTO)

Postuar: 23/07/2019 - 09:55

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Dude Balje është kthyer në një ndër personazhet që komentohet gjatë për pamjen e saj dhe stilin që ka në të veshur. Së fundmi, Dude ka prezantuar bashkëshortin i cili ka marr të gjithë vëmendjen e publikut.

Bukuroshja bjonde ka publikuar një foto në Instagram ku shihet së bashku me bashkëshortin në plazh ndërkohë që ai ka ngritur njërën këmbë përpjetë dhe e ka mbështetur tek supi Dudes.

Siç duket Dude ka vendosur të lërë pak mënjanë statusin serioz dhe të argëtohet duke bërë foto humoristike me bashkëshortin e saj.  

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/10/2019 - 22:36

Në emisionin “Shiko kush luan” pedagogia Iris Luarasi gjatë puntatëso zbuloi disa studentë VIP që i ka ngelur në shkollë dhe mes tyre ishte edhe Arbana Osmani.

Postuar: 21/10/2019 - 20:28

Me sa duket Mozzik e ka harruar shumë shpejt ndarjen nga Loredana pasi është parë në shoqërinë e

Postuar: 21/10/2019 - 17:53

“Edhe ne zihemi, por kurrë nuk mbajmë mëri.

Postuar: 21/10/2019 - 16:40

Teksa ishte i ftuar në emisionin “The Tonight Show” me Jimmy Fallon, aktori i famshëm

Postuar: 21/10/2019 - 14:00

Vetëm pak orë pasi ka lancuar këngën më të re, këngëtarja Morena Taraku nuk është ndjerë mirë dhe