BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për viktima

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për
x
BREAKING NEWS

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berisha: Ja kush ka dhënë urdhër

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren Sali Berishës më 22 mars 1992, puçi që bënë me ndihmën e Ramiz Alisë dhe roli sekret i CIA që tronditi politikën

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren
x
BREAKING NEWS

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e udhëheqë PD-në në zgjedhjet e 14 majit. Publikohet DOKUMENTI

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e
x
BREAKING NEWS

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun
x
BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm ‘maja e ajsbergut’, Meta-Berisha fshehin miliona euro pasuri të pajustifikuara nëpër botë, ja pronat e tyre sekrete në Shqipëri që pritet të sekuestrohen

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm
x
BREAKING NEWS

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia bën rekurs në Gjykatën e Lartë, ja saga 24-vjeçare e përplasjeve të tij me Berishën dhe tentativa për ta eliminuar në 2019 kur do padiste ish-kryeministrin 

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia
x

Gossip

Me këngën e Butrintit në sfond, Efi provokon Kiaren, moderatorja i jep pergjigjen që do çudisë Luizin (Video)

Me këngën e Butrintit në sfond, Efi provokon Kiaren, moderatorja

Kiara Tito ka folur më shumë se njëherë për historinë e saj me Butrint Imerin në shtëpinë e “Big Brother”, ndërkohë që ka pasur fjalë e thashetheme më shumë se njëherë që këngëtari mund të hynte si performues aty, gjë që deri tani nuk ka ndodhur, por nuk e dimë nëse do të realizohet.

E në fakt, prezenca e Imerit në shtëpi do të ishte dicka që vërtetë do ta shpërnqëdronte Luiz Ejlli nga loja e tij e fortë në reality show, këtë gjë këngëtari e ka pranuar më shumë se njëherë, duke marrë parasysh gjithë marrëdhënien me Kiara Titon dhe se si po zhvillohen ngjarjet mes tyre në këtë edicion.

Por, edhe pse Ejlli është shprehur i “fr kësuar” nga një surprizë e mundshme e Butrintit, tani duket se ai nuk e ka edhe aq problem prezencën e tij në shtëpi, sigurisht jo fizikisht, por nëpërmjet këngëve. Kështu, ditën e sotme,

“Vëllai i Madh” e ka vendosur më shumë se njëherë Butrintin në sfond, madje edhe në një moment kur pjesa më e madhe e banorëve ishin të gjithë bashkë dhe ata nuk kanë hezituar të kërcejnë e të këndojnë, përfshirë këtu edhe Luizin.

Madje Ejlli duket se ka mësuar edhe lëvizjet e kërcimit që bëhen në këngën që Butrinti e ka në bashkëpunim me Kidën dhe Ledri Vulën, ndoshta ja ka mësuar Kiara.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Meqë ra fjala tek Kiara, ajo është pyetur nga Efi sot nëse “ndjen” dicka kur dëgjon këngët e Imerit, por përgjigja e saj lë pak vend për të dyshuar, duke qenë se nuk ka qenë një “Jo” e thatë, sic pritej.

Nejse, rëndësi ka që Luizi të paktën po i shijon këngët e tij. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më të lexuarat