BREAKING NEWS

Mbi 900 të infektuar dhe dy humbje, MSH zbardh bilancin e fundit: Si paraqitet situata në spitale

Mbi 900 të infektuar dhe dy humbje, MSH zbardh bilancin e fundit: Si
x
BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x

Gossip

“Më kërcënuan me vdekje”/ Ish-konkurrentja nxjerr prapaskenat për emisionin shumë të ndjekur në ‘Top Channel’: Nëse do vazhdoja, do plasnin skandale më të mëdha!

“Më kërcënuan me vdekje”/ Ish-konkurrentja nxjerr

Ish-konkurrentja 20-vjeçare e “Për'puthen”,  Xhevana Ndoj ka qenë e ftuar pas largimit në emisionin #Expuls kuy nxori mjaft prapaskenat nga ky format televiziv ku mori pjesë.

E pyetur se përse u fut në atë program, Xhovana pranoi se i pëlqen bota e televizionit.

Sa i përket largimit, ajo tha se ishte dramatike: "U dha një takim qe u konsiderua komplet sikur unë isha negative. Më çensuruan takimin. Ishte takim i sforcuar, ma imponuan. Unë vajta për të bërë sqarim por përfundoi komplet ndryshe. U ndjeva e tradhëtuar. Në ato momente isha e acaruat, por unë nuk bëj dot gjëra që përdoret imazhi im. Nuk rash dakort. Kjo ka qenë arsyeja qe mungova 9 puntata dhe pastaj vendosa të ikja. Prisja që t'më largonit vetë. Isha e stresuar shumë"- u shpreh ajo lidhur më puthjen në buzë me Mikelën, ku e akuzuan si lesbike, lidhur dhe me faktin kur i tha Endrit gay, ku sipas saj, është kërcënuar me jetë më SMS të ndryshme, madje ajo shton se qëndroi për disa ditë e mbyllur dhe në shtëpi, si një fazë depresioni.