BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Gossip

"Më kërkojnë numrin e telefonit", spikerja e lajmeve e ‘TV Klan’ tregon çfarë i ndodh në studio me të ftuarit: Të ngacmojnë dhe...

"Më kërkojnë numrin e telefonit", spikerja e lajmeve e

Spikerja e njohur e lajmeve, Anjola Hamzaj ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Jonida Shehut "Soiree", ku ka folur për temën e cila e kishte të bënte me bukurinë dhe a ka ndikuar ajo në karrierë.

Gjatë emisionit Anjola tregoi se pas intervistave që u ka bërë të ftuarve në studio, ka pasur personazhe që i kanë kërkuar numrin e telefonit.

"Sa nga të ftuarit e tu në studion e lajmeve të kanë ngacmuar, të kanë kërkuar numrin e telefonit pasi kanë mbaruar intervistën?", e pyeti Jonida.

"Shumë. Të ngacmojnë, nuk të gënjej, por shohin edhe se si komportohesh gjatë intervistës", u përgjigj Anjola.