BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Gossip

"Më kushtoi shumë", Luis Fonsi tregon anën e errët të këngës më të klikuar "Despacito": Ja çfarë kam humbur

"Më kushtoi shumë", Luis Fonsi tregon anën e errët

Këngëtari Luis Fonsi ka treguar një anë “të errët” të këngës ‘Despacito’, e cila mund të quhet si suksesi i tij më i madh në karrierën muzikore.

Elpais shkruan se Fonsi gjatë një interviste e ka cilësuar këngën si një bekim nga zoti pasi ishte një sukses i madh, ndërkohë që më tej, është shprehur se kënga ka ardhur në një kohë me fëmijen e tij. Fonsi ka vazhduar më tej, duke thënë se kënga i kushtoi atij shumë, pasi humbi hapat e parë të fëmijës së tij.

“Është një bekim, një dhuratë nga Zoti. Për sa kohë që njerëzit nuk lodhen dhe vazhdojnë të më kërkojnë, unë do ta këndoj. Falë saj e çova muzikën dhe gjuhën time në Azi, Australi, Rusi, takova shumë njerëz dhe kultura të tjera.Ishin ndjenja të çuditshme sepse kisha nevojë të isha në krye profesionalisht, por në të njëjtën kohë, humba hapat e parë të fëmijës tim…kjo më kushtoi shumë”, tha Fonsi.