BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Gossip

“Më lër vetëm pak! Romeo i kërkon privatësi, Jonida ia plotëson vetëm me një kush (Video)

“Më lër vetëm pak! Romeo i kërkon privatësi,

Çifti i njohur Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj ndan shpesh video nga jeta e tyre e përditshme, duke shkrirë gazit ndjekësit me momente funny.

Mirëpo, e dinit ju që Romeo ishte kaq çun serioz dhe nuk e ngatërron punën me dashurinë?

Këtë na e ka treguar Jonida sot me një video, ku Romeo shfaqet duke punuar, mirëpo këngëtarja po e shpërqëndron:

Romeo: Të lutem, më lër vetëm pak, të kam jetë, nuk punoj dot të lutem!

Jonida: Fjalën magjike?

Romeo: Të dua! Dhe të dua shumë dhe ti e di!

Epo tani, na thoni ju kush mund të përqëndrohet në punë kur ka personin e zemrës pranë? Askush.

Mirëpo, mënyra se si Romeo “i bën dalje” Jonidës është thjesht kaq e lezetshme.