BREAKING NEWS

U plagosën në Gramsh, pasagjerët sirianë dërgohen me urgjencë tek Spitali i Traumës

U plagosën në Gramsh, pasagjerët sirianë dërgohen me
x

Gossip

Me lot në sy, Meghan Markle tregon sakrificat e martesës me princin Harry: Më kishin paralajmëruar!

Me lot në sy, Meghan Markle tregon sakrificat e martesës me princin

Meghan Markle është kthyer në epiqendrën e mediave botërore pas martesës me princin Harry. Në jo pak raste Meghan është përballur edhe me akuza dhe fakte jo të pëlqyeshme.

Për dukeshën është thënë se nuk respekton rregullat mbretërore, se ka futur në sherr vëllezërit, është komentuar shumë për marrëdhënien me të atin e shumë lajme të tjera.

Mirëpo në intervistën e fundit për "ITV", Meghan ka treguar se miqtë e kishin paralajmëruar se do ishte në qendër të vëmendjes pas martesës me princin. Dukesha u shpreh se që kur u martua me princin, filloi të fshihte emocionet nga fytyra e saj, por nuk ishte përgatitur për interesin e madh të mediave.

"Është e vështirë, nuk mendoj se çdokush do e kuptonte...por kur e takova bashkëshortin tim, miqtë e mi ishin të lumtur sepse unë isha e lumtur, ndërsa miqtë e mi britanik më thanë: 'Jemi të sigurt që ai është i mirë, por nuk duhet ta bësh sepse mediat britanike do ta shkatërrojnë jetën'.

Meghan u shpreh se ajo si amerikane, ishte shumë naive dhe nuk i besoi miqve.