Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Me lot në sy, Meghan Markle tregon sakrificat e martesës me princin Harry: Më kishin paralajmëruar!

Postuar: 21/10/2019 - 11:45

Meghan Markle është kthyer në epiqendrën e mediave botërore pas martesës me princin Harry. Në jo pak raste Meghan është përballur edhe me akuza dhe fakte jo të pëlqyeshme.

Për dukeshën është thënë se nuk respekton rregullat mbretërore, se ka futur në sherr vëllezërit, është komentuar shumë për marrëdhënien me të atin e shumë lajme të tjera.

Mirëpo në intervistën e fundit për "ITV", Meghan ka treguar se miqtë e kishin paralajmëruar se do ishte në qendër të vëmendjes pas martesës me princin. Dukesha u shpreh se që kur u martua me princin, filloi të fshihte emocionet nga fytyra e saj, por nuk ishte përgatitur për interesin e madh të mediave.

"Është e vështirë, nuk mendoj se çdokush do e kuptonte...por kur e takova bashkëshortin tim, miqtë e mi ishin të lumtur sepse unë isha e lumtur, ndërsa miqtë e mi britanik më thanë: 'Jemi të sigurt që ai është i mirë, por nuk duhet ta bësh sepse mediat britanike do ta shkatërrojnë jetën'.

Meghan u shpreh se ajo si amerikane, ishte shumë naive dhe nuk i besoi miqve.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2019 - 20:36

Moderatorja dhe autorja e "Casa de los 3s", Dajana Shabani ka vënë re se emri i saj është përdorur në një aplikacion online.

Postuar: 19/11/2019 - 19:32

Mbrëmjen e djeshme emisioni i njohur “Proçesin Sportiv” është hapur nga tenori i njoh

Postuar: 19/11/2019 - 18:02

Mbrëmjen e kaluar, grimieri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic, fitoi çmimin “A

Postuar: 19/11/2019 - 16:01

Artistja e njohur e publikut shqiptar, Aurela Gaçe performoi mbrëmjen e së dielës në hapjen e mad

Postuar: 19/11/2019 - 12:14

Shefi i kuzhinës më i komentuar në media për deklaratat e tij të bujshme e sherret me konkurrentë

Postuar: 19/11/2019 - 10:52

Enki Braçaj u bë shumë e njohur kur jepte lajmet në "Zjarr TV", ndërsa tani e shohim ga