BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Gossip

Me maskën në fytyrë dhe zërin e lodhur, këngëtari i njohur mesazh të fortë nga spitali: Ja me çfarë do përballe ata që kanë vënë në alarm të afërmit e mi

Me maskën në fytyrë dhe zërin e lodhur, këngëtari

Me maskën në fytyrë dhe zërin e lodhur, Amedeo Minghi, këngëtari i njohur italian ka postuar një video nga spitali në Romë:’Maska është për koronavirusin, nevojitet gjithmonë të jemi të kujdesshëm…-thotë këngëtari që i drejtohet fansave të tij në Facebook-Cfarë dite e bukur, të jem me ju është një kënaqësi’.

Më pas në një video tjetër ai ndjehet i lënduar për ata që thonë se është me koronavirus: “Do të marr masa ligjore, është një informacion fals dhe me tendencë, nuk jam me koronavirus”, thotë Minghi duke mohuar kështu zërat që qarkullojnë se ai është i sëmurë me Covid-19.

“Jam në spital për arsye të ndryshme jo nga koronavirusi, për disa gjëra të vogla që më shkaktuan probleme, por jo për koronavirus. Nuk e di kush i ka shpëndarë këto lajme’ thotë në videon e dytë dhe kërcënon se do të denoncojë ata që kanë vënë në alarm të afërmit e tij, duke shkruar gjëra jo të vërteta dhe të rrezikshme. Ai thotë në video se e mban maskën për siguri dhe jo se është i sëmurë me koronavirus.’

Më të lexuarat