BREAKING NEWS

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda Klosit zbulon si qëndron e vërteta e 125 mijë eurove dhe deklarimeve të vëllait të ish-zyrtares

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda
x
BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x
BREAKING NEWS

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon menjëherë avokati i saj: Ka pasur një debat të gjatë në këtë seancë. Ja versioni që ka dhënë Rozeta Dobi për herë të katërt

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon
x
BREAKING NEWS

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu gjetën mbi 500 mijë euro cash në banesë

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu
x

Gossip

Me maskën e UÇK-së në kopertinë, karriera e këngëtares së njohur shqiptare studim në nivel akademik: Lot gëzimi

Me maskën e UÇK-së në kopertinë, karriera e

Organizatë e pavarur me mision mbrojtjen dhe ruajtjen e trashëgimisë kulturore të prekur nga konflikti, po bëjnë studimin e karrierës së këngëtares, Adelina Ismaili.

Këtë e bënë të ditur përmes një postimi në profilin e tyre në Instagram duke treguar se  do të hulumtojnë dhe se libri mban titullin “Një tregim i qenies pa kompromis”, nga Aurela Berila. Për këtë gjest ka reaguar edhe vet artistja përmes një InstaStory e cila është shprehur me “lot gëzimi”.

Jam pa koment karriera ime studim në nivel akademik. Lot gëzimi do ta komentoj në ditët në vazhdim. ( Në foto jam unë në vitin në vitin 1996, ku kam qenë me maskën e UCK – së, për kopertinën e një reviste). Ajo ka treguar se kopertina që mban libri është një fotografi e shkrepur  në vitin 1996, ku ka qenë me maskën e UCK – së. Kjo ligjëratë do të mbahet sot  në bibliotekën kombëtare, auditoriumi i vogël.

Tashmë nënë, duket njësoj si para 20 viteve.

Për ata që s’e dinë, vetë këngëtarja e njohur Adelina Ismajli e ka deklaruar moshën në një koment që ka bërë poshtë një postimi ku shihet teksa firmos një marrëveshje, të cilën ende e ka lënë mister se për çfarë bëhet fjalë. E përveç deklarimit të moshës së saj pa asnjë kompleks, Adelina ka folur për herë të parë publikisht për moshën e bashkëshortit prej vitesh, Val Krasniqit. “Val Krasniqi, ti je suksesi im më i madh… Edhe pse 3 vjet më i ri se unë, je i vetmi që ia heq kapelën. T’du zemër”.

 

Me maskën e UÇK-së në kopertinë, karriera e

 

Më të lexuarat