Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Më mirë e çmendur sesa k*çkë”, kunata bën për ‘një lek’ modelen e njohur

Postuar: 17/07/2019 - 10:43

Dramat në familjen Kardashian nuk kanë fund. Këtë herë në qendër të vëmendjes është modelja Kendall Jenner e cila është përfolur për një lidhje me basketbollistin Kyle Kuzma.

Por para kësaj lidhjeje, Kendall ishte në një lidhje me një tjetër basketbollist, Ben Simmons me të cilin u fotografua shpesh. Motra e këtij të fundit, Liv pas thashethemeve për lidhjen e re të Kendallit, ka shpërthyer ndaj modeles me disa postime në Twitter.

"Nuk do doja kurrë të bëhesha e famshme që dal me sportistë. Imagjino të kalosh një ligë. Jo vetëm skuadër, një LIGË", shkruan Liv.

"Më mirë të jem e çmendur sesa kuçke", vazhdon ish-kunata e Kendallit.

Liv i shtoi më shumë aludimet se këto statuse ja drejton Kendallit, kur një fans i tha: "Ti po i bën diss Kendallit? Ben Simmons a mund t'i thuash motrës tënde ta mbylli gojën".

Ndërsa Liv ia ktheu: "Unë nuk përmenda emra por kujt t'i djeg le ta mbajë".

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.  Së fundmi ajo ka publikuar një foto si gjithmonë, ndryshe nga të tjerët ku duket një mashkull që e tërheq në rërë.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati

Postuar: 23/08/2019 - 10:18

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj jeton prej kohësh në Amerikë së bashku me të shoqin Sam Nazarian