BREAKING NEWS

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e dëborës, policia apel shoferëve

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së shpërthen në ironi: Rama përngjan shumë me Lady Gaga! Është një njeri i cirkut, bën gafa sepse…

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i PD-së: Kryeministri është i papërgjegjshëm për të mbajtur postin

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i
x
BREAKING NEWS

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji vetëm opozitës që janë të përçarë, por edhe...

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj kryeministrit: Rama i sheh institucionet si copa letre

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj
x
BREAKING NEWS

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e zezë", Milaim Zeka del me deklaratën befasuese: Faik Ymeri shantazhoi biznesmenët në emër të McGonigal

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek do të shiten nafta dhe benzina

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek
x

Gossip

"Me mua nuk keni shans"/ Personazhi i njohur televiziv nxjerr bisedat dhe plas akuzat e rënda, çfarë i kërkon Jul Deda për ta punësuar (VIDEO)

"Me mua nuk keni shans"/ Personazhi i njohur televiziv nxjerr bisedat

Pas pjesëmarrjes në emisionin “Love Story”, Marinla Hysa bëri bujë të madhe me videot në TikTok ku akuzat për personazhet publik ishin ndët më të fortat të thëna publikisht.

Qëllimi i saj në këto video ka qenë që t’i nxjerrë keq personazhet VIP, duke i ironizuar apo zbuluar sekrete.

Pas këtyre videove virale Marinela u shfaq e penduar duke kërkuar publikisht falje. Por duket se ajo i është rikthyer sërish këtyre akuzave dhe së fundmi ka publikuar bisedat me personazhe të ndryshme e mes tyre edhe Jul Deda.

"Me mua nuk keni shans"/ Personazhi i njohur televiziv nxjerr bisedat

Ajo pretendon se aktori i humorit e ka ngacmuar ne kembim te vendit te punes e madje ajo e kalon në personale duke u shprehur se aktori ka nisur pune vetem fale babit te tij.

"Me mua nuk keni shans"/ Personazhi i njohur televiziv nxjerr bisedat