Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Më mungon”/ Arbana Osmani i shpreh publikisht dashurinë, Eduarti i kthen përgjigjen romantike (FOTO)

Postuar: 19/07/2019 - 09:23

Prej kohësh në media është përfolur për një lidhje mes moderatores Arbana Osmani dhe regjisorit, Eduart Grishaj.

Ndonëse dyshja nuk kanë folur lidhur me këtë, ata janë kapur ‘mat’ nëpër rrugët e Tiranës, ndërsa kanë qenë edhe me pushime bashkë.

Së fundmi moderatorja ndodhet në Turqi bashkë me familjen e saj dhe djalin, Jon. Ndërsa nga ana tjetër, Eduarti publikon në rrjetet sociale foto nga pushimet ku ishte bashkë me Arbanën në Mykonos, të paktën ky detaj nuk i shpëtoi publikut.

Në një foto të publikuar nga ky i fundit, ka komentuar edhe Arbana. Moderatorja këtë herë ka lënë mënjanë privatësinë, dhe i ka shprehur publikisht se i mungon.

“Më mungon”, shkruan Arbana bashkëngjitur postimit të regjisorit. “Edhe mua gjithashtu”, i është përgjigjur Eduarti.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 12:18

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora është tronditur nga një tjetër ngjarje e rëndë pas vdekjes së 5 fansave në koncertin e përbashkët me këngëtarin Soolking në Algjeri dy ditë më parë.

Postuar: 24/08/2019 - 11:25

Adelina Ismaili, e ftuar në emisionin ‘Pressing’ të televizionit T7 ka folur për herë

Postuar: 24/08/2019 - 10:35

Meghan dhe Princ Harry kanë kaluar muajt e fundit duke emëruar anëtarët e rinj të stafit të tyre

Postuar: 24/08/2019 - 10:12

Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së t

Postuar: 24/08/2019 - 10:01

Mbrëmjen e djeshme 5 persona humbën jetën në Algjeri pas një incidenti gjatë koncertit të reperit

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.