BREAKING NEWS

Klodiana Lala jep detaje nga shpërthimi me tritol në banesën e Armand Dukës: Një luftë e hapur me Veliajn

Klodiana Lala jep detaje nga shpërthimi me tritol në banesën e
x
BREAKING NEWS

Shpërthimi në banesën e Armand Dukës, vjen reagimi i parë nga Basha

Shpërthimi në banesën e Armand Dukës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

Shtëpisë së Armando Dukës i vihet tritoli, Erion Veliaj: Lëri këto filma tani

Shtëpisë së Armando Dukës i vihet tritoli, Erion Veliaj:
x
BREAKING NEWS

Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armando Dukës

Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armando Dukës
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta plas deklaratën e fortë, zbulon problemin e madh që ka me ligjin Lulzim Basha: Kjo është arsyeja që ai sot i mban ison “Gruas se Bilalit”

Ilir Meta plas deklaratën e fortë, zbulon problemin e madh që ka
x
BREAKING NEWS

U bë president nga socialistët, a është penduar Ilir Meta? Ja si përgjigjet Presidenti

U bë president nga socialistët, a është penduar Ilir Meta?
x
BREAKING NEWS

Përplasja me politikën, sulmohet faqja zyrtare e Federatës Shqiptare të Futbollit

Përplasja me politikën, sulmohet faqja zyrtare e Federatës
x
BREAKING NEWS

Veliaj kërcënon Dukën me SPAK? Reagon për herë të parë Arben Kraja

Veliaj kërcënon Dukën me SPAK? Reagon për herë të
x

Gossip

“Më mungon”/ Atdheu i lë të gjithë pa fjalë, publikon mesazhet me zemra që shkëmben me Borën dhe zbardh të vërtetën

“Më mungon”/ Atdheu i lë të gjithë pa

Atdhe Xharavina, në intervistën e fundit për mediat, ka publikuar disa mesazhe të cilat shkaktuan zhurmë në rrjet menjëherë pas publikimit të promos së emisionit.

Moderatorja i kërkoi Atdheut të tregonte për publikun disa mesazhe me Borën, gjë të cilën ai e ka bërë për t`i shpëtuar specit djegës. Në mesazhet e publikuara, Atdheu tregon se si shkëmbenin zemra ata të dy.

Por në fakt mesazhet që ai publikoi ai ishin me shoqen e ngushtë Sibora dhe jo me moderatoren Bora Zemani. Përgjatë gjithë emisionit ai mohoi lidhjen me Borën, duke hedhur poshtë edhe foto të ndryshme që kanë qarkulluar në rrjetet sociale mes tij dhe moderatores.

Atdheu sqaroi dhe një foto të Borës që kishte publikuar në Instagramin e tij, ku shkruante se i mungonte shumë. Sipas tij dedikimi nuk ishte për moderatoren, por për vetë programin, ku dhe ai ishte pjesë gjatë sezonit të parë.

”Ishte boomerang, jo foto, po njerëzit e kanë bërë screenshoot, me fytyrën e gocës (Borës) dhe me mbishkrimin tim. Por që ta shohësh atë boomerang, kupton që kam kapur edhe opinionistin , edhe emisionin, sepse ishte puntata e parë e sezonit të ri. Dhe thash që: ‘Tani që po të shoh nga ekrani, po kuptoj sa më mungon’, e kisha për Përputhen”, tha Atdheu.